Filip Pobihuszka, (jan)

Święto reggae i... mecz!

Gwiazda wieczoru, Inner Circle, zagra po meczu, które będzie można obejrzeć na telebimie. Fot. arch. organizatora Gwiazda wieczoru, Inner Circle, zagra po meczu, które będzie można obejrzeć na telebimie.
Filip Pobihuszka, (jan)

W czwartek, 30 czerwca, na Kaczych Dołach we Wschowie rozpocznie się Burning Sun Festiwal. W przerwie koncertów, na wielkim telebimie, obejrzymy też mecz!

Można nie być miłośnikiem muzyki reggae, i nie kojarzyć nawet nazwy zespołu Inner Circle, jednak chyba każdy z nas „bujał się” kiedyś i podśpiewywał, gdy w radiu wybrzmiewało charakterystyczne „A La La La La Long”. I właśnie ten sam refren będzie wybrzmiewał już dziś we Wschowie podczas Burning Sun Festiwal, bo niekwestionowaną gwiazdą imprezy będzie właśnie zespół Inner Circle. Gwiazdorzy z Jamajki wystąpią na koncercie otwierającym drugą edycję BSF już wieczorem.

Festiwal odbędzie się na Torze Motocrossowym Kacze Doły i potrwa w sumie do 2 lipca. Oprócz wspomnianych gwiazd wystąpią także m.in. Mykal Rose, Bitty McLean & The Magic Touch Band, Jesse Royal & The Kings of Sun Band, Assassin a.k.a. Agent Sasco & Dub Akom, Vavamuffin, Indios Bravos, Ras Luta, Pablopavo & Ludziki inna Rub a Dub, Stylee, Mesajah, Damian Syjonfam, Lady Nina & Earl Jacob i wielu innych.

Ceny za karnety i bilety przedstawiają się następująco: karnet trzydniowy 105 zł, karnet trzydniowy z polem namiotowym 105 lub 125 zł, karnet dwudniowy (na 1 i 2 lipca) 85 zł (z polem namiotowym), bilety jednodniowe - 40 zł. Mieszkańcy powiatu wschowskiego (za okazaniem dokumentu potwierdzającego meldunek) mogą liczyć na ogromne zniżki przy zakupie wejściówek - 10 lub 15 zł za jeden dzień. Dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie.

Bilety są do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie przy ul. Niepodległości 1 (wejście od strony ul. Daszyńskiego, I piętro), na www.ticketpro.pl oraz w salonach Empik, Saturn, MediaMarkt na terenie całego kraju. Na terenie pola będzie otwarte stoisko spożywcze, które tradycyjnie zaserwuje (w godzinach porannych) pyszne śniadania. Na polu znajdą się też prysznice, umywalnie oraz punkt ładowania telefonów.

Gwiazda wschowskiej imprezy, zespół Inner Circle będzie kibicować Polakom

Warto także zaznaczyć, że fani piłki nożnej, nie będą mieli dziś rozterek co wybrać: festiwal czy mecz Polska - Portugalia. - Nawet przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, że musimy rozwiązać ten dobry dla nas problem. Podczas festiwalu zrobimy przerwę w koncertach, specjalnie ustawiamy telebim, oglądamy mecz, mamy nadzieję, że zwycięski, i wznawiamy koncertowe granie. Gwiazda wieczoru, Inner Circle, zagra po meczu, a jak sami mówią, chętnie obejrzą spotkanie, bo bardzo kibicują Polakom - opowiada dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji, Piotr Kokorniak. Telebim nie był planowany w budżecie imprezy, jednak burmistrz Danuta Patalas, zdecydowała się wyjść naprzeciw fanom piłki nożnej.

Rozkład jazdy imprezy

Filip Pobihuszka, (jan)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.