Systemy Fotowoltaiczne od Trip Energy!

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Systemy Fotowoltaiczne od Trip Energy!

Materiał informacyjny

Energia słońca wykorzystywana jest przez ludzkość od niepamiętnych czasów.

Nasza najbliższa gwiazda jest łaskawa i życiodajna dla Ziemi, dlatego dzisiaj nadszedł czasy aby odwdzięczyć się Matce naturze i czerpać pełnymi garściami z energii, którą za darmo dostarcza nam słońce każdego dnia, 24 godziny na dobę.
Paliwa kopalne każdego dnia się zmniejszają. Ich ilość się kurczy w zastraszającym tempie. I co dalej?

Firma Trip Energy wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu ludzkości w energię, łącząc ekologię z ekonomią. Fotowoltaika to najczystsza forma pozyskiwania energii słońca i zamiany jej w energię elektryczna. A bez prądu nie wyobrażamy sobie dzisiejszego świata.

W ostatnich latach zainstalowaliśmy w państwa domach tysiące paneli fotowoltaicznych renomowanych marek takich jak Sharp, EXE Solar czy Longi Solar.
Kilkaset inwerterów firmy SMA, Fronius, Saj codziennie produkuje prąd dla naszych klientów, obniżając rachunki za energię elektryczną niemal do zera.
Dzięki państwa zaufaniu każdego dnia powstaje nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła lub instalacja foli grzewczych.

Jak ma się założenie instalacji fotowoltaicznej do zmiany przepisów planowanych przez rząd?

W związku z dynamicznym rozwojem fotowoltaiki w Polsce doczekaliśmy się zmian w rozliczeniu prosumentów planowanych przez rząd w 2022 roku. Dotychczasowy system zakładał rozliczenie roczne polegające na przechowywaniu nadwyżek energii w sieci i późniejszym korzystaniu z nich w okresach zwiększonego zużycia np. wieczorem lub zimą (70-80% w zależności od wielkości instalacji).
Przedstawione propozycje zakładają sprzedaż energii elektrycznej po cenach rynkowych i kupowanie jej w momencie braku własnej produkcji za stawki proponowane przez dostawców energii. Jest to w chwili obecnej mniej korzystne rozwiązanie niż dotychczasowe.
Jednak planowane podwyżki cen prądu rzędu 20%, uwzględniając wprowadzenie nowej propozycji rozliczenia, powodują, że w dłuższej perspektywie panele słoneczne są wciąż opłacalną inwestycją
- twierdzi Kamil Nadolny, Prezes zarządu firmy Trip Energy Sp. z o.o.

Systemy Fotowoltaiczne od Trip Energy!

ODDZIAŁ TRZEBNICA
UL. ŚWIĘTEJ JADWIGI, 1G 55-100 TRZEBNICA
tel. 71 773 30 20
e-mail: [email protected]

ODDZIAŁ LESZNO
UL. NIEPODLEGŁOŚCI 41 LOK. 1 64-100 LESZNO
tel. 65 545 80 03
e-mail: [email protected]

ODDZIAŁ WROCŁAW
tel. 71 773 30 20 wew. 1
e-mail: [email protected]

ODDZIAŁ RAWICZ
tel. 65 545 80 03
e-mail: [email protected]

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.