SZAJNOWICZA/PERMSKA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SZAJNOWICZA/PERMSKA

Materiał informacyjny

Na osiedlu Ślichowice przy ulicy Szajnowicza-Iwanowa w Kielcach powstaje osiedle „Permska” z pięknym widokiem na wzgórze Karczówka. Docelowo będzie się składać z czterech 4-kondygnacyjnych budynków z mieszkaniami dwupoziomowymi i ogromnymi tarasami. Inwestycję realizuje spółka HSD Chałupka wraz z projektantem, czyli kielecką Pracownią Architektoniczną Detan.

Nowością wśród kieleckich inwestycji i nowatorskim projektem na osiedlu „Permska” będzie ogromny dziedziniec wewnątrz osiedla. Urządzona zostanie w nim strefa relaksu, bez ruchu kołowego, wyposażona w amfiteatr, mała architekturę, przyrządy i urządzenia do ćwiczeń, wypoczynku i zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz zagospodarowana zielenią.

Atutami tej inwestycji jest znakomity projekt i lokalizacja oraz bliskość atrakcyjnych zielonych terenów rekreacyjnych, czyli urokliwego wzgórza Karczówka i rezerwatu geologicznego Ślichowice, ulubionych miejsc spacerowych kielczan. W pobliżu znajdują się również sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe oraz obiekty sportowo-rekreacyjne.

Budynki osiedla „Permska” z podziemnymi garażami zaprojektowane przez Pracownię Architektoniczną Detan powstaną w tradycyjnej technologii budowlanej. Wnętrza klatek schodowych będą wyłożone naturalnym granitem – pięknym kamieniem dekoracyjnym w kolorze biało-szarym. Balustrady, zarówno w klatkach schodowych, jak i na balkonach i tarasach wykonane będą ze stali nierdzewnej oraz tafli szklanych. Takie wykończenie nada lekkości i nowoczesności bryłom budynków.

Mieszkania w budynku będą dobrze doświetlone naturalnym światłem słonecznym. Z okien roztaczać się będzie ładny widok na okolicę. Każde mieszkanie wyposażone będzie w duży balkon. Dla wygody mieszkańców we wszystkich budynkach zainstalowane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, a w podziemiu znajdą się parkingi dla samochodów oraz wygodne komórki lokatorskie.

Całe osiedle będzie zagospodarowane zielenią i podzielone na strefę użytkową, w tym parkingi dla mieszkańców, i rekreacyjną. Dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców teren osiedla będzie ogrodzony i całodobowo monitorowany.

BIURA SPRZEDAŻY:

Agencja Handlu Nieruchomościami Akcent
ul. Warszawska 30/8
25-312 Kielce
tel. 784-911-889
e-mail: [email protected]
www.akcentkielce.pl

Biuro Handlu Nieruchomościami Faktor
ul. Mała 14 Parter
25-012 Kielce
tel. 606 413 881
e-mail: [email protected]
www.faktorkielce.pl

HSD Inwestycje
ul. Mała 18, Kielce
tel. 508 378 638
www.hsd-inwestycje.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.