Szmaragdowa gala z Celińską w Świeciu. Cree też wystąpi [wideo]

Czytaj dalej
Fot. matariały organizatora
Maciej [email protected]

Szmaragdowa gala z Celińską w Świeciu. Cree też wystąpi [wideo]

Maciej [email protected]

Praktycznie każdego dnia informujemy o gwiazdach, które wystąpią w Świeciu. Wczoraj okazało się, że 2 kwietnia zawita tu Stanisława Celińska.

Aktorka uświetni tegoroczną galę Szmaragdowych Żyraf, która jest podsumowaniem roku w kulturze. Tym razem połowa sali widowiskowej będzie zarezerwowana dla gości ośrodka, ale około 160 biletów trafi do sprzedaży. Znamy już ich cenę:

Dostępne będą wkrótce, informacji na ten temat można szukać m.in. na Facebooku OKSiR-u.

Stanisława Celińska wystąpi z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. - Na scenie będzie jedenaście osób. Mają niezłe wymagania techniczne, ale w całości je spełniamy. Gwarantujemy niezapomniany klimat i piękne światło - mówi Agnieszka Puza, PR menadżer OKSiR-u.

Stanisława Celińska w zeszłym roku wydała dwie płyty: „Atramentową...” i „Atramentową... Suplement”. Z pierwszego albumu pochodzi dobrze kojarzony m.in. słuchaczom radiowej Trójki i fanom Muńka Staszczyka kawałek „Wielka słota”, gdzie artyści rozprawiają się z alkoholizmem i tragediami, które niesie ten nałóg. Z drugiej płyty, która jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej, prawdopodobnie największy rozgłos zyskała piosenka „Trudny dzień”.

Zdradzono też kolejne gwiazdy szóstej edycji festiwalu Blues na Świecie. Do Natalii Przybysz i Matta Schofielda dołączy polska grupa rockowa Cree, gdzie za mikrofonem prezentuje się Sebastian Riedel, syn legendarnego wokalisty Dżemu.

W zeszłym tygodniu gruchnęła wieść, że do Świecia w czerwcu wybiera się także Henrik Freischlader, niemiecki gitarzysta bluesowy. Sam pisze teksty i komponuje melodie. Trzy lata temu nagrał album „Night Train to Budapest”, który został wydany, oprócz CD, także na płycie winylowej.

Za to już w sobotę, 20 lutego, w Perle Borów w Tleniu wystąpi Tobiasz Staniszewski i Asteya Małgorzata Dec, charyzmatyczni uczestnicy „The Voice of Poland”. Koncert z bankietem kosztuje 129 zł od osoby.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.