Julia Szypulska

Sztuka jest dla Roksany ucieczką od codzienności

Wystawę rysunków Roksany Mirek można będzie oglądać w MOK w Wysokiem Mazowieckiem do końca stycznia Fot. Archiwum prywatne Wystawę rysunków Roksany Mirek można będzie oglądać w MOK w Wysokiem Mazowieckiem do końca stycznia
Julia Szypulska

Rysuję, maluję i tworzę odkąd pamiętam - zdradza Roksana Mirek. Już wkrótce odbędzie się wernisaż wystawy tej utalentowanej nastolatki z Wysokiego Mazowieckiego.

Tytuł wystawy to „Ucieczka”. W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem znajdzie się kilkanaście wielobarwnych portretów młodych ludzi. Można je będzie zobaczyć podczas wernisażu, który odbędzie się w najbliższą środę, 17 stycznia o godz. 17. Roksana Mirek to utalentowana licealistka, zdobywczyni wielu nagród w konkursach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, a także ogólnopolskim (wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej GRAFKOM 2014).

"Część moich prac jest wiernym odwzorowaniem rzeczywistości, ale wiele z nich to także zobrazowanie moich przeżyć i uczuć" - mówi Roksana. Chcesz się dowiedzieć, jak tworzy? Przeczytasz o tym w artykule.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Julia Szypulska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.