Trwa wyjątkowa loteria Nowin. Dziś drukujemy kupon nr 86

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja
Ula Sobol

Trwa wyjątkowa loteria Nowin. Dziś drukujemy kupon nr 86

Ula Sobol

Marzysz o pięknym mieszkaniu w Rzeszowie? Twoje marzenie może zostać spełnione, bo do gry o mieszkanie i gotówkę możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, a dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych może być Twoje.

Do 20 października zamów prenumeratę

Dzięki prenumeracie papierowej lub elektronicznej nasi Czytelnicy mogą zwiększyć szanse na wygraną i zaoszczędzą.

Karty Prenumeratora otrzymają wyłącznie Czytelnicy prenumerujący Nowiny (prenumerata całotygodniowa, czyli wszystkich dni tygodnia w miesiącu). Karty nie otrzymają prenumeratorzy np. tylko wydania poniedziałkowego lub tylko wydania piątkowego.

Pojedyncza Karta Prenumeratora jest równoważna zestawowi 10 kolejnych kuponów. Karty Prenumeratora emitowane będą w części gazety lub dodatkach do gazety dostarczanych wyłącznie do prenumeratorów. Jedna Karta Prenumeratora dostarczona w jednej kopercie traktowana jest jako zestaw kuponów biorących udział w loterii. Jeżeli uczestnik prześle 10 kart w jednej kopercie, komisja przyjmie je jako jeden dowód udziału w grze.

Kup abonament już dziś

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe. Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu i nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

O to mieszkanie warto grać

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Laureat loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską.

Czytelniku! 26 października drugie losowanie. Włącz się do gry już dziś i wygraj gotówkę oraz mieszkanie.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.