Marzena Sutryk

Twój dokument z danymi jest bardzo cenny dla oszusta!

Twój dokument z danymi jest bardzo cenny dla oszusta! Fot. Radek Koleśnik
Marzena Sutryk

Dzisiaj kolejny odcinek cyklu, w którym asp. Rafał Skoczylas z koszalińskiej komendy policji radzi, jak omijać zagrożenia w wirtualnym, ale też w rzeczywistym świecie.

Kolejny popularny przekręt, jaki Państwu dziś przybliżę to kradzież tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego 1zł. Na czym polega to oszustwo? Przestępca umieszcza w internecie ogłoszenie o pracę. Takie ogłoszenie może pojawić się w ogólnopolskim serwisie ofert pracy, jak również na małym lokalnym forum internetowym, czy portalu informacyjnym.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.