Tomasz Kuczyński

Ultimatum dla trenera Odry Opole. Zareagowali też w GKS Jastrzębie

Komunikat Odry Opole odbił się szerokim echem w internecie. Na Twitterze pojawiły się inne komunikaty, m.in. GKS Jastrzębie Fot. Twitter/gks jastrzębie SA Komunikat Odry Opole odbił się szerokim echem w internecie. Na Twitterze pojawiły się inne komunikaty, m.in. GKS Jastrzębie
Tomasz Kuczyński

Zarząd Klubu Odra Opole podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Radomiakiem oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, kontrakt z trenerem zostanie rozwiązany.

Komunikat dotyczący Mariusza Rumaka Odra opublikowała w mediach społecznościowych . Inne kluby prześmiewczo zareagowały wpisami na Twitterze.

„Zarząd Klubu Miedź Legnica podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu ze Stalą Mielec oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, koszulka meczowa będzie sprzedawana w promocyjnej cenie”.

„Zarząd Klubu GKS Jastrzębie podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Wartą Poznań oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, piłkarze zjadą do kopalni na dół zobaczyć, jak wygląda praca pod ziemią”.

Komunikat Odry zniknął z Twittera. Tak klub bronił się na Facebooku: „Zapewniamy, że trener Rumak był z wyprzedzeniem poinformowany o decyzji Zarządu w cztery oczy. Komunikat jest ważny dla naszych Kibiców, stąd nasza publikacja”.

Tomasz Kuczyński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.