Urządzasz mieszkanie? Przyjdź na te targi w Bydgoszczy

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Joanna Pluta

Urządzasz mieszkanie? Przyjdź na te targi w Bydgoszczy

Joanna Pluta

Już 7 lutego po raz drugi w Bydgoszczy będą trwały Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz. Ich pierwsza, zeszłoroczna edycja przyciągnęła tłumy. Teraz zwiedzających ma być jeszcze więcej.

Bo i przestrzeń wystawiennicza będzie większa. Pierwszą edycję Targów zorganizowano w marcu zeszłego roku w Artego Arenie. Tegoroczną zaplanowano już w hali widowiskowo-sportowej Łuczniczka. - Potencjał bydgoskich firm jest taki, że nie mamy się czego wstydzić. Przeciwnie, mamy się czym pochwalić - mówią organizatorzy imprezy z firmy Green House. - Dlatego i z powodu dużego zainteresowania odwiedzających zdecydowaliśmy się na drugą edycję targów i już myślimy o kolejnej.

Najbliższa odbędzie się 7 lutego między godz. 10 a 17. Co może ucieszyć potencjalnych zwiedzających - wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu będzie się można zapoznać z ofertą około czterdziestu wystawców - od projektantów wnętrz, przez producentów farb i podłóg, twórców eleganckich mebli i nowoczesnych kuchni, na artystach malarzach czy antykwariuszach kończąc.

Po raz kolejny w targach wezmą udział także przedstawiciele kierunku architektura wnętrz Katedry Sztuk Wizualnych UTP. W tym roku studenci podczas targów zaprezentują między innymi meble wykonane z recyklingu. - To będą prace wyróżnione na Ecomade Festival w Łodzi - wiszący fotel, pufa z butelek czy stolik z nakrętek - informuje Agnieszka Mierzwa, architekt i asystent w katedrze.

Jedną z nowości podczas tej edycji targów będzie między innymi prezentacja mebli autorstwa uczniów Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy. Na targach powinni się pojawić wszyscy, którzy właśnie się urządzają albo mają to w planach.

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.