Izabela Krzewska

W Bielsku Podlaskim przykuli młodego mężczyznę do drzewa i pobili pałką

W Bielsku Podlaskim przykuli młodego mężczyznę do drzewa i pobili pałką Fot. archiwum W Bielsku Podlaskim przykuli młodego mężczyznę do drzewa i pobili pałką
Izabela Krzewska

Dwóch mężczyzn i 16-latka podejrzani o uprowadzenie bielszczanina i próbę wymuszenia rozbójniczego

Było około godziny 15. Pod dom 20-letniego mieszkańca Bielska Podlaskiego podjechało mitsubishi. W środku było dwóch młodych mężczyzn i nastolatka. Panów znał bardzo dobrze, jeden to nawet jego daleki krewny.

Przyjacielskiej pogawędki jednak nie było. Jak wynika z ustaleń śledczych, przybysze siłą wciągnęli go do auta, a następnie wywieźli do pobliskiego lasu.

- Tam sprawcy przy pomocy kajdanek przypięli bielszczanina do drzewa. Na tym napastnicy nie poprzestali. Podejrzani byli agresywni i uderzali pokrzywdzonego po całym ciele pałką (typu tonfa, używaną m. in. w formacjach mundurowych - przyp. red.) oraz gałęziami, a także rzucali w niego kamieniami i grozili pozbawieniem życia - mówi st. asp. Agnieszka Dąbrowska Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.

 

W dalszej części artykułu dowiesz się m. in.:

 

 • dlaczego 20-latek został porwany

 • co zrobili z nim porywacze

 • co się stało z porywaczami

 

 

 

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.