Jarosław Miłkowski

W lubuskiej policji przybyło 103 funkcjonariuszy - mundurowi podsumowują rok 2017

Posterunek w Lubniewicach to jeden z trzech otwartych w minionym roku. „Wrócił” do miasta po 20 latach przerwy. Fot. KWP Gorzów Posterunek w Lubniewicach to jeden z trzech otwartych w minionym roku. „Wrócił” do miasta po 20 latach przerwy.
Jarosław Miłkowski

Z policyjnym statystyk wynika, że udaje się wykryć 74 procent sprawców wszystkich przestępstw. To wynik lepszy o ponad 4 punkty procentowe niż w 2016 r. Co jeszcze można wyczytać w najnowszym policyjnym zestawieniu za miniony rok?

- Lubuscy policjanci wykonali sporo pracy, aby mieszkańcy regionu nie musieli obawiać się o zdrowie, życie, czy mienie swoje i swoich najbliższych – przekazuje nadkom. Marcin Maludy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak co roku w styczniu lubuska policja podsumowała właśnie minione 12 miesięcy swojej działalności.

CZYTAJ WIĘCEJ:

  • Co jeszcze można wyczytać w najnowszym policyjnym zestawieniu za miniony rok?
Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.