W niedzielę Get Well zmierzy się z Betardem Spartą [MAMY BILETY!]

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski / Polska Press
Piotr Bednarczyk

W niedzielę Get Well zmierzy się z Betardem Spartą [MAMY BILETY!]

Piotr Bednarczyk

W niedzielę, o godzinie 16.30 w Toruniu zaplanowano mecz żużlowców Get Wellu Toruń z Betardem Spartą Wrocław. Na mecz można u nas wygrać bilety.

W niedzielę, o godzinie 16.30 w Toruniu zaplanowano mecz żużlowców Get Wellu Toruń z Betardem Spartą Wrocław. Będzie to kolejny bardzo trudny sprawdzian dla naszej ekipy. Wiadomo, że menedżer Jacek Gajewski nie skorzysta z usług kontuzjowanego Adriana Miedzińskiego, który złamał w ostatnim spotkaniu z Falubazem Zielona Góra kość promieniową i łokciową. Krajowy lider drużyny będzie pauzował trzy - cztery tygodnie.

Betard Sparta do tej pory zgromadził 11 pkt w siedmiu meczach i wydaje się być pewniakiem do awansu do play off. Znakomicie jeżdżą Tai Woffinden, Vaclav Milik, Maciej Janowski, czy juniorzy - Maksym Drabik i Damian Dróżdż. Tymczasem torunianie, jak dotąd, zawodzą. Rozegrali o dwa spotkania więcej od wrocławian, a zdobyli zaledwie cztery punkty. Nie są jeszcze pewni utrzymania w PGE Ekstralidze, więc wygrana z Betardem Spartą bardzo by im się przydała. Zwłaszcza że najwyższa pora na to, by odzyskać atut własnego toru - z czterech rozegranych w tym roku spotkań na Motoarenie gospodarze wygrali zaledwie jedno!

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie, we Wrocławiu, torunianie przegrali 39:51.

Przy okazji spotkania ze Spartą przygotowaliśmy dla kibiców zabawę w rozpoznanie zawodników (byłych lub aktualnych) obu ekip na zdjęciach.

Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected]. Pięciu pierwszych kibiców, którzy przyślą bezbłędne odpowiedzi, otrzyma od nas podwójne bilety na mecz ze Spartą. Zapraszamy do zabawy!

Piotr Bednarczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.