W piątek wydrukujemy kolejny Kupon Joker! Wytnij go i zachowaj

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

W piątek wydrukujemy kolejny Kupon Joker! Wytnij go i zachowaj

Ula Sobol

Jeden los loterii „Mieszkanie za czytanie” to 10 kolejnych kuponów. Kupon Joker zastępuje brakujący kupon loteryjny o dowolnym numerze.

By zagrać o mieszkanie, potrzebujesz zebrać 10 kolejnych, ponumerowanych kuponów. Zdarzyć się jednak może, że któregoś dnia nie uda ci się zdobyć kuponu i będzie kłopot ze skompletowaniem dziesiątki. Ale od czego jest joker? Z nim uda Ci się skompletować los. Być może szczęśliwy.

Jeden kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z jokerów i musi być w nim przynajmniej jeden „zwykły” kupon.

Nie zwlekaj i włącz się do gry już dziś

Wspaniale byłoby zdobyć dla siebie dwupokojowe mieszkanie wRzeszowie. Właśnie taką szansę daje Ci udział wnaszej grze. Mamy dla Ciebie nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone wdobrej lokalizacji, warte 305 000 zł. Jeśli jeszcze nie grasz oto piękne mieszkanie idużą gotówkę, czas to zmienić.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Grę możesz zacząć w każdym momencie, również od dowolnego kuponu, najważniejsze, abyś zebrał zestaw dziesięciu, które będą miały kolejne numery.

A jeśli któregoś dnia zabraknie Ci kuponu, dziś wydrukowaliśmy jokera! Wytnij go i zachowaj.

W zestawie może być najwyżej 9 jokerów

Jokery nie mogą samodzielnie stanowić dowodu udziału w grze. Oznacza to, że aby zestaw był ważny, powinien zawierać minimum jeden kupon loteryjny oznaczony numerem kolejnym i dniem tygodnia i maksimum 9 kuponów Joker. Przesłanie 10 jokerów w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Kupony Joker będą publikowane obok zwykłych kuponów loteryjnych w wydaniach piątkowych Nowin raz w miesiącu. Kolejny joker zostanie wydrukowany w październiku, a następny w listopadzie. Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: kupony 60,61, 62, 63, joker, 65, 66, 67, 68, 69.

Uczestnik gry może zakupić więcej niż jedno wydanie gazety z kuponem Joker, zabezpieczając sobie możliwość zamiany większej liczby brakujących kuponów loteryjnych kuponami Joker.


Już w październiku rozdamy gotówkę

Drugie losowanie odbędzie się już 26 października. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. W tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 25 października 2017 r. do godz. 15.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.