Jarosław Miłkowski

W piwnicy w Gorzowie znaleziono ciało kobiety

W piwnicy w Gorzowie znaleziono ciało kobiety Fot. archiwum GL
Jarosław Miłkowski

W poniedziałkowe popołudnie (11 stycznia) w piwnicy jednej z kamienic przy ul. Szkolnej w Gorzowie znaleziono ciało ponad sześćdziesięcioletniej kobiety. Było w stanie daleko posuniętego rozkładu. Co ciekawe, odkryto je w piwnicy, która należała do sąsiadów zmarłej.

Początkowo kryminalni rozważali, że mogło dojść do samobójstwa lub też do śmierci mógł przyczynić się ktoś trzeci. We wtorek, 12 stycznia odbyła się sekcja zwłok. - Przyczyną śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa - informuje prokurator Agnieszka Hornicka-Mielcarek.

Jak zatem kobieta znalazła się w nie swojej piwnicy? Zdaniem śledczych mogło to się stać na jeden z dwóch sposobów. - Albo kobieta wpadła do piwnicy, albo świadomie do niej weszła przez okno - wyjaśnia prokurator. Wtorkowa sekcja zwłok zamyka śledztwo w tej sprawie.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.