Wadowice. Człowiek Flaga czeka na syna i triumf w Mam Talent

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Świrk/Facebook
Bogumił Storch

Wadowice. Człowiek Flaga czeka na syna i triumf w Mam Talent

Bogumił Storch

Łukasz Świrk z Wadowic znów powalczy o zwycięstwo w popularnym programie „Mam Talent”. Od pierwszego finału minęły trzy lata. Teraz ćwiczy z córkami, a wkrótce urodzi mu się pierwszy syn.

Nazwany przez internautów „Człowiekiem flagą”, Łukasz Świrk, utalentowany akrobata z Wadowic, znów próbuje swoich sił w „Mam Talent” i robi to z sukcesem.

W ubiegłą sobotę widzieliśmy go w półfinałach, które wygrał, zdobywając największą liczbę głosów wśród widzów. Dzięki temu będzie można zobaczyć go w finale, który odbędzie się na żywo już jutro, w sobotę, o godz. 20.

Łukasz ma 32 lata, a jego pasja to akrobatyka i to właśnie nią zachwyca widzów. Na co dzień mężczyzna pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego.

Zanim zajął się gimnastyką, przez 18 lat trenował wspinaczkę sportową. Przed rokiem burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski zatrudnił go w ratuszu, jako doradcę do spraw promocji sportu wśród młodzieży. Zaraz po tym w gminnych szkołach pojawiły się ścianki wspinaczkowe.

Czytaj więcej:

 • Jak często musi ćwiczyć?
 • Czy występ w show to dla Łukasza wyjątkowe wydarzenie?
Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Bogumił Storch

Urodzony w Makowie Podhalańskim (rocznik 1978) reporter wadowickiego oddziału Gazety Krakowskiej, portalu wadowice.naszemiasto.pl i portalu gazetakrakowska.pl. Nominowany do Nagrody Dziennikarzy Małopolski w kategorii Dziennikarz lokalny. Wyróżnienie w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich dla mediów lokalnych za najlepsze publikacje w kategorii Dziennikarstwo Śledcze.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.