Widziałam już mieszkanie dla laureata loterii Nowin

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Ula Sobol

Widziałam już mieszkanie dla laureata loterii Nowin

Ula Sobol

Spacerowałam nie tylko po mieszkaniu dla laureata loterii, ale również innych mieszkaniach z oferty Developresu. Są naprawdę piękne!

Firma Developres po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Jeśli tylko marzysz o swoim własnym lokum i w najbliższym czasie masz zamiar kupić mieszkanie (dla siebie lub może pod wynajem, bo przecież mieszkanie to świetna inwestycja) skorzystaj z oferty Developresu.

- Wszyscy, którzy są zainteresowani naszymi mieszkaniami mogą już wcześniej przed zakupem pooglądać je, a nawet po nich pochodzić - zapewnia Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu firmy Developres, która buduje i sprzedaje mieszkania w kilku miejscach w Rzeszowie. - Jest to możliwe dzięki najnowszej technologii, jaką wykorzystujemy w naszej firmie.

Trzeba założyć okulary i przenieść się w inny świat

Klientom firmy Developres proponowane jest założenie specjalnych okularów, dzięki którym mogą przenieść się w zupełnie inny świat.

Tak, też stało się w czwartek, 29 czerwca. Założyłam okulary i spacerowałam po różnych mieszkaniach z oferty Developresu, w tym po mieszkaniu, które przeznaczone jest dla laureata loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Wrażenia niesamowite i niepowtarzalne. Mieszkanie zupełnie inaczej wygląda na planie i nawet na zdjęciach 3D. Spacerowałam po każdym pomieszczeniu. W kuchni na stołach stała gorąca zupa, z której leciała jeszcze para. Tak też było z czajnikiem, w którym właśnie zagotowała się woda. W łazience oglądałam wszystkie urządzenia sanitarne, pralkę, a w lustrze widziałam swoje odbicie.

W salonie miałam ochotę usiąść na wygodnej sofie, pooglądać prezentację osiedla SkyRes lub popatrzeć w okno, bo widoki są naprawdę piękne.

Postanowiłam wyjść na balkon. Za pomocą joysticka otworzyłam drzwi i... Widok z balkonu zapiera dech w piersiach. Chociaż jak podchodziłam do balustrady balkonowej na 12 piętrze, to bałam się zrobić krok, aby nie wypaść.

- Mieszkania z widokiem na Rzeszów można oglądać w ciągu dnia i wieczorem - podkreśla Marek Szade, manager ds. marketingu internetowego w firmie Developres.

Mieszkania tworzone są indywidualnie

- To jest nasz autorski projekt. Żadne z deweloperów w Rzeszowie, a nawet może w Polsce nie wykorzystuje tej najnowszej światowej technologii - mówi Marek Szeda.

- Dzięki okularom Oculus możemy przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Ale, oprócz okularów, mamy też najwyższej jakości sprzęt, bo Oculus stawia wysokie wymagania sprzętowe, a my chcemy zapewnić naszym klientom jak najlepsze efekty i wrażenia.

Podczas spaceru po mieszkaniu na bieżąco tworzone jest też światło. - Efekt składa się z wielu elementów - dodaje pan Marek. - Tutaj bardzo ważny jest realizm. Każde mieszkanie tworzone jest indywidualnie.

Musisz przyjść i sam zobaczyć. Pozytywne wrażenia w pięknych pomieszczeniach mieszkań gwarantowane.

Warto dodać, że Developres zawsze dba o wszystkie szczegóły, zgodnie z nowoczesnymi standardami przekazując swoim klientom mieszkania wygodne oraz w dobrej lokalizacji.

Developres największy deweloper

Firma Developres szczyci się tym, że jest największym deweloperem w Rzeszowie, ponieważ w ofercie ma największą liczbę mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, kawalerek, a także apartamentów.

Firma sprzedała już ponad 2500 mieszkań. W ciągłej ofercie sprzedaży ma ich ponad 500. Oferuje mieszkania: w stanie „deweloperskim”, „pod klucz”, „economic” oraz „gotowe do zamieszkania”.

Oprócz mieszkań na Osiedlu nad Wisłokiem, osiedlu Zawiszy czy w kompleksie mieszkalno-biurowym SkyRes firma oferuje również powierzchnie biurowe w kompleksie mieszkalno-biurowym SkyRes.

A może Ty, marzysz o pięknym mieszkaniu w Rzeszowie?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Warto dodać, że firma Developres przygotowała, zbudowała i urządziła również mieszkania, które otrzymali laureaci poprzednich loterii Nowin „Mieszkanie za czytanie”.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.