Rajmund Wełnic

Wkrótce ruszy przebudowa ulicy Parkowej w Szczecinku

W pierwszym etapie prywatny inwestor zrobił na tyłach ulicy Junackiej przestronny parking zmieniając ten zaniedbany zakątek miasta nie do poznania Fot. Rajmund WEłnic W pierwszym etapie prywatny inwestor zrobił na tyłach ulicy Junackiej przestronny parking zmieniając ten zaniedbany zakątek miasta nie do poznania
Rajmund Wełnic

Lada dzień rozpocznie się przebudowa ulicy Parkowej. Spore utrudnienia komunikacyjne będą nie do uniknięcia.

Inwestycja tak naprawdę trwa już od kilku tygodni, ale do tej pory nie powodowała większych perturbacji, bo obejmowała mniej uczęszczane uliczki.

- Można powiedzieć, że zadanie jest podzielone na trzy etapy - mówi wiceburmistrz Szczecinka Daniel Rak.

Pierwsza część jest już ukończona - to nowy wyjazd w ulicę Ordona koło hotelu Oskar, łączący się z ulicą Junacką. Tu także prywatny inwestor urządził 59 miejsc postojowych dla powstającej obok nowej galerii handlowej.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.