Włącz się do gry już dziś. Za 29 zł możesz wygrać mieszkanie

Czytaj dalej
Fot. I Stock
Ula Sobol

Włącz się do gry już dziś. Za 29 zł możesz wygrać mieszkanie

Ula Sobol

Do gry o mieszkanie możesz dołączyć już dziś. Wystarczy, że wykupisz abonament za 29 zł i natychmiast zostajesz uczestnikiem loterii.

Już dziś zakup wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, a dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych może być Twoje. Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską w Rzeszowie.

[ZAGRAJ W LOTERII]

Za 29 zł zyskasz aż 4 szanse w loterii

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, zakupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygraną.

Czytelnik zyskuje też prawie 2 razy więcej szans na wygraną, niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc, otrzymasz 4 szanse w losowaniach nagród i mieszkania.

Dodatkowo przez 30 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon.

Kupując abonament za 29 zł zyskasz również dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).


Za 87 zł zyskasz aż 12 szans w loterii

Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na kwartał, otrzymujesz 12 szans w losowaniach nagród i mieszkania.Dodatkowo przez 90 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon. Zyskasz też dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Z abonamentem o nic nie musisz się martwić

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator. Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Czytelnikowi, który kupi miesięczny lub kwartalny dostęp, przysługują karty abonamentowe. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Mieszkanie warte 305 000 zł

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper. Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Nagrodą dodatkową w loterii będzie też gotówka.

Czytasz Nowiny w wersji papierowej

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony.

Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety.

Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

A jeśli zabraknie Ci jakiegoś kuponu już w piątek Czytelnicy otrzymają Kupon Joker. Zastąpić on może brakujący kupon.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.