Wojciech Kowalewski sportem zaraża innych. Sport, medale i co dalej?

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Magdalena Siemińska

Wojciech Kowalewski sportem zaraża innych. Sport, medale i co dalej?

Magdalena Siemińska

Wojciech Kowalewski mówi, że nie warto płakać nad rozlanym mlekiem. Plany dobrze mieć, ale życie pisze swoje scenariusze i trzeba się do nich dostosować.

Tak było i w jego przypadku. Gdy nagła kontuzja przerwała mu sportową karierę, zaczął się spełniać w roli menedżera baru w Suwałkach. Ale nie tylko - były bramkarz reprezentacji Polski założył akademię piłkarską, w której szkoli dzieci. Jest także świetnym komentatorem sportowym.

Ma 41 lat. Urodził się w Białymstoku, a wychowywał w Suwałkach. Na piłkarskiej murawie debiutował 22 lata temu. Zaczynał w Wigrach Suwałki.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.