Andrzej Matys

Województwo podlaskie wydało niemal 64 proc. funduszy z RPO 2014-2020

Na zdjęciu od lewej: dyrektor Departamentu Innowacji i Przedsiębiorczości Emilia Malinowska, dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Joanna Sarosiek Fot. Fot. Źródło: Marcin Nawrocki/Wrota Podlasia Na zdjęciu od lewej: dyrektor Departamentu Innowacji i Przedsiębiorczości Emilia Malinowska, dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Joanna Sarosiek oraz marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki.
Andrzej Matys

Podlaskie awansowało o dwa miejsca w rankingu województw pod względem certyfikacji wydatków. – Podczas kampanii mówiliśmy, że zmienimy niechlubne rankingi. I tak się stało. Dążymy jednak do tego, by być w czołówce, a nie w środku, ale na to potrzeba czasu – zapowiedział marszałek Artur Kosicki na wtorkowej (19.02) konferencji prasowej w urzędzie marszałkowskim.

Do dziś - w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 - ogłoszono 393 konkursy i 66 naborów pozakonkursowych. Zarząd województwa podpisał 1463 umowy o dofinansowanie z RPOWP, o wartości ponad 4,6 mld zł, których dotacje przekroczyły 3,1 mld zł.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Matys

Dziennikarz od ponad trzydziestu lat (niewiarygodne, a jednak). Prowadzę Strefę Biznesu, która dotyczy tematyki gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnego biznesu i przedsiębiorstw. Nie unikam też publicystyki na tematy społeczno-gospodarcze. Zawsze pamiętam, że głupota to wielki dar boży, więc nie należy go nadużywać.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.