Czesław Wachnik

Wspólna akcja ,,GL" i Czytelników przynosi efekty

Czesław Wachnik

Czekamy na sygnały Czytelników. Zauważyłeś śmieci, porzucone butelki, zadzwoń: 68 324 88 29. My powiadomimy zakład komunalny.

Wczoraj rano zajrzeliśmy na odnogę ulicy Moniuszki, między budynkiem Zrywu a byłą winiarnią. Kilka dni temu na poboczu ulicy zalegały butelki, papiery, gałęzie i inne śmieci. Wczoraj było czysto, wszystko było wygrabione, wysprzątane, odrosty przy drzewach usunięte. Niestety ktoś już wyrzucił w to miejsce dwie butelki po alkoholu. Szanujmy prace innych. Wczorajsze zgłoszenia.

1. Przy ulicy Wojska Polskiego 96, nieopodal skrzyżowania z Wyszyńskiego, na zapleczu kilku pawilonów, od strony parkingu widać sterty śmieci.
2. Ulica Batorego, przed wjazdem do Intermar-che, po prawej stronie za płotem Bricomarche też jest straszny bałagan.
3. Ulica Kraszewskiego 8-10, w podwórku, tuż za bramą, zalegają odpadki, które - jak tłumaczył nam Czytelnik - widać z drogi.
4. Uliczka w kierunku Palmiarni, granicząca z dawną Estradą czyli tzw. łącznik przy garażach. Dużo śmieci.
5. Teren zielony między ulicami Olchową a Objazdową. Stoi tam ruina, a teren jest wyjątkowo brudny.
6. Ulica Kossaka, prawdopodobnie nr 14. Wstrzymano tu budowę domu, a na działce okoliczni mieszkańcy urządzili sobie wysypisko - twierdził Czytelnik.
7. Na ulicy Sorbskiej, od strony Lwowskiej, na chodniku zalegają śmieci.

ZGKiM poinformował nas, że sprzątnięto przy garażach na Wiśniowej, rozpoczęto porządkowanie przy pomniku obok Aldi i bloku na Pionierów ZG 1-11. Potrwa to kilka dni. W przypadku ulic Wyszyńskiego i Ptasiej oraz okolic przystanku MZK na Jędrzychowie sprawę zgłoszono straży miejskiej. To teren prywatny. a ą

Czesław Wachnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.