Wybieramy najpiękniej oświetlone miasto i galerię w Polsce

Czytaj dalej
Fot. Marek Wojdan
Piotr Jacewicz

Wybieramy najpiękniej oświetlone miasto i galerię w Polsce

Piotr Jacewicz

Dziś kończy się finał ogólnopolskiej akcji „Świeć się z Energą”, w którym można głosować na miasto, galerię handlową i zdjęcia Czytelników.

Głosowanie na stronie www.gazetalubuska.pl/swiec-sie oraz za pośrednictwem SMS-ów we wszystkich kategoriach kończy się dziś o godz. 12:00.

W kategorii najpiękniej oświetlonego na święta miasta w Polsce nasz region reprezentuje Świebodzin. Zadecydowali o tym Czytelnicy „Gazety Lubuskiej” w etapie wojewódzkim konkursu. O tytuł ten walczy 16 miejscowości, reprezentantów każdego z województw.

W finale do wygrania dodatkowe 40.000 tys. zł na zakup sprzętu dla placówek niosących pomoc osobom potrzebującym. Zagłosuj i pomóż Świebodzinowi zdobyć charytatywną nagrodę i tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce! (SMS o treści: MT.14 na numer 72355, koszt 2,46 zł z VAT).

W plebiscycie „Świeć się z Energą” wybieramy także najpiękniejsze galerie handlowe w świątecznej odsłonie w Polsce. Nasze województwo w tej kategorii reprezentuje Focus Mall w Zielonej Górze (SMS o treści: GAL.6 na numer 72355). Dla zwycięskiej galerii handlowej wizyta mobilnego centrum nauki Planeta Energii.

Świebodzin wygrał etap wojewódzki plebiscytu „Świeć się z Energą”, a teraz ma szansę w finale na zdobycie głównej nagrody.
Marek Wojdan Świebodzin wygrał etap wojewódzki plebiscytu „Świeć się z Energą”, a teraz ma szansę w finale na zdobycie głównej nagrody.

W konkursie indywidualnym „Świeć się z Energą” dla Czytelników do ogólnopolskiego etapu trafiły prace 160 kandydatów z całej Polski. Z każdego województwa po trzech autorów, którzy zdobyli największą ilość głosów oraz po siedem osób wybranych przez kapitułę konkursu.

W Lubuskiem pierwsze trzy miejsca zajęli Rafał Bylinski (SMS o treści: FO.28 na numer 72355), Marta Możejko (SMS o treści: FO.26 na numer 72355) i Kamil Gołębiewski (SMS o treści: FO.136 na numer 72355). Do wygrania jest wysokiej klasy aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 + 14-42 EZ o wartości ok. 3 tys. zł oraz bon na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 złotych.

Kandydaci, ranking i regulamin plebiscytu na stronie www.gazetalubuska.pl/swiec-sie.

Piotr Jacewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.