Rajmund Wełnic

Wykopki na ulicy Wojska Polskiego w Szczecinku. Będzie nowy asfalt

Niedługą ulicę Wojska Polskiego na krótkim odcinku przecinają trzy takie przekopy przez asfalt. Jazda po takich wybojach nie należy do przyjemności Fot. Rajmund Wełnic Niedługą ulicę Wojska Polskiego na krótkim odcinku przecinają trzy takie przekopy przez asfalt. Jazda po takich wybojach nie należy do przyjemności
Rajmund Wełnic

Mieszkańcy ulicy Wojska Polskiego w Szczecinku skarżą się na rozkopane chodniki i drogę. W ratuszu tłumaczą, że to wstęp do remontu kapitalnego.

O pomoc poprosił nas pan Rafał, mieszkaniec jednej z kamienic przy ulicy Wojska Polskiego w Szczecinku.

- Już chyba kilka miesięcy temu ekipy remontowe robiły coś na naszej ulicy przy sieci deszczowej - mówi.

- Wojska Polskiego została w trzech miejscach przekopana w poprzek do studzienek burzowych, zdemontowano także fragmenty chodnika przy okazji prac ziemnych. Permanentny remont Nasz Czytelnik dodaje, że ekipy remontowe już dawno się wyprowadziły, ale na ulicy został bałagan (w tych dniach roboty przy sieci wodociągowej rozpoczął PWiK - red.).

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.