Z poślizgiem, ale już są. Dwie jezdnie na ulicy Ciołkowskiego

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Marta Gawina

Z poślizgiem, ale już są. Dwie jezdnie na ulicy Ciołkowskiego

Marta Gawina

Cztery pasy ruchu od ulicy Sulika do Mickiewicza. Po kilkumiesięcznych opóźnieniach drogowcy w końcu puścili ruch dwiema jezdniami. To oznacza, że cała ulica Ciołkowskiego jest już przebudowana.

Z ostatniego brakującego fragmentu od ul. gen. Sulika do ul. Mickiewicza kierowcy mogli już korzystać od kilku tygodni. Ale z poważnymi ograniczeniami. Dostępny był tylko jeden pas w każdym kierunku. Trwały bowiem prace wykończeniowe. Drogowcy malowali pasy, budowana była sygnalizacja świetlna. Od wczorajszego poranka ograniczenia zostały zniesione. Kierowcy mogą już korzystać z głównych jezdni. Mają do dyspozycji po dwa pasy ruchu w każdą stronę.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.