Żarski sportowiec walczy o tytuł najprzystojniejszego Polaka

Czytaj dalej
Fot. archiwum własne
Kamila Kamiennik

Żarski sportowiec walczy o tytuł najprzystojniejszego Polaka

Kamila Kamiennik

Damian Rezlerski, zapaśnik z Żar już po raz drugi startuje w konkursie Mister Polski

Kawaler, minimum 180 cm wzrostu, dobrze zbudowany, to tylko niektóre wymagania, które musi spełniać każdy kandydat w wyborach na Mistera Polski. Damian Rezlerski pochodzi z Żar, ma 25 lat, jest sportowcem.

- Moja przygoda z konkursem zaczęła się w tamtym roku, kiedy postanowiłem wziąć udział w castingu do Mister Polski 2016, przeszedłem casting i byłem w kolejnym etapie, po którym niestety odpadłem. Postanowiłem wyciągnąć wnioski i postanowiłem, że wezmę udział ponownie, i tak zgłosiłem się do tegorocznej edycji - mówi Damian Rezlerski.

Damian dostał się do półfinału, więc do zdobycia upragnionego tytułu dzielą go tylko centymetry. Tytuł umożliwiłby żaraninowi rozwój dalszej kariery.

- Wielu z kandydatów chciałoby pracować w modelingu. To fajna praca, bo wiąże się z podróżami i rozwojem osobistym. Dla mnie byłby to fajny sposób na życie - mówi D.Rezlerski.

Mimo pozytywnych aspektów konkursu, uczestnicy na czas wyborów muszą odłożyć na później swoje życie prywatne, i całkowicie poświęcić przygotowaniom do sesji zdjęciowych, porgramów telewizyjnych i autoprezentacji.

- Konkurs jest podzielony na kilka etapów.Od castingu do finału musimy prezentować się jak najlepiej, dlatego aktywność fizyczna i odpowiednia dieta jest podstawą - opowiada D.Rezlerski.

Każdy z kandydatów musi indywidualnie o siebie zadbać. Ważna jest znajomość trendów w modzie i kosmetologii, ponieważ kamera widzi wszystko.

- Staram się codziennie stosować maseczki, żartuję (śmiech). Tak na prawdę nie dbam o swoją urodę przesadnie. Regularnie odwiedzam fryzjera i dbam o siebie na co dzień . Jednak przywiązuję ogromną wagę do ubioru. Obserwuję trendy w zależności od pory roku, surfuje po intrenecie w poszukiwaniu nowinek modowych, i oczywiście wzoruję się na blogach - mówi Damian.
Finał Mistera już niedługo, dlatego trzymamy kciuki za naszego żarskiego przedstawiciela!

Kamila Kamiennik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.