Zaśpiewają, zagrają i... wystraszą

Zaśpiewają, zagrają i... wystraszą

Z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości warto się wybrać na kilka zorganizowanych właśnie dlatego wydarzeń.

Jednym z nich będzie jutrzejszy (3 listopada) program słowno-muzyczny pt. „Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów”, na który zaprasza Centrum Edukacji Kulturowej „Na Żubardzkiej”, mieszczące się przy ul. Żubardzkiej 3.

Początek przedstawienia, w którym wystąpią uczniowie 47 Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi, o godz. 17. Udział jest bezpłatny, trzeba tylko wcześniej zapisać się pod numerem telefonu (42) 651-67-47. Więcej informacji na stronie www.strefazajec.pl

Również jutro w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych przy ul. Zachodniej 54/56 będzie można obejrzeć spektakl „Radość listopadowej nocy”, który wystawi Łódzki Teatr Piosenki.

Przedstawienie będzie muzyczną opowieścią o dziejach Polski od pierwszego rozbioru w roku 1772 do odzyskania niepodległości w 1918 roku, całość według scenariusza Michała Maj Wieczorka. Bilety w cenie 20 zł będą do nabycia przed spektaklem, którego początek wyznaczono na godz. 18.

Natomiast w niedzielę, 4 listopada, w Centrum Kultury Młodych przy ul. Lokatorskiej 13, jeszcze trochę w klimacie halloween, odbędzie się przedstawienie „Czy to duchy spod poduchy?”. Wystąpią w nim aktorzy Teatru Seniorów „Skarpetowa Łapa”.

Inscenizacja jest adresowana zarówno do starszych, jak i całkiem małych łodzian, dlatego na spektakl warto wybrać się z wnukami. Mottem bandurek babci Doroty i jej kompanii będzie oswajanie i uzwyczajnienie dziecięcego lęku przed straszydłami. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.