Zbliża się pierwsze losowanie. Kup abonament i włącz się do gry

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Zbliża się pierwsze losowanie. Kup abonament i włącz się do gry

Ula Sobol

Już 24 sierpnia pierwsze losowanie w loterii Nowin. Jeśli wykupisz prenumeratę cyfrową za jedyne 29 zł do środy 23.08, do g. 15, zostaniesz natychmiast uczestnikiem loterii i weźmiesz udział już w czwartkowym losowaniu gotówki z 4 szansa i na wygraną!

Zbliża się pierwsze losowanie w wyjątkowej loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Już 24 sierpnia, w czwartek, czeka na Czytelników 10 500 zł. Nagrody w postaci gotówki losowane będą w takiej kolejności: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. Zatem nie zwlekaj, tylko włącz się do gry.

Wykup abonament i włącz się do gry już dziś

Do gry o mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów (może zacząć już dziś od kuponu nr 36) lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin na plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych może być Twoje.

Dzięki prenumeracie papierowej lub elektronicznej nasi Czytelnicy mogą zwiększyć szanse na wygraną i zaoszczędzą.

Karty Abonamentowe otrzymają osoby, które wykupią abonament uprawniający do dostępu do treści elektronicznych Nowin. Karta Abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów. Każdy, kto wykupi abonament otrzymuje 4 Karty Abonamentowe stanowiące szanse w loterii.

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator.

Organizator loterii wydrukuje z bazy zarejestrowane dowody udziału w loterii, umieści je w osobnych kopertach, zgodnie z wymogami udziału w grze, i tak przygotowane zostaną one dostarczone na pierwsze losowanie; przejdą także do kolejnych losowań (drugiego, trzeciego, czwartego i piątego głównego.

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp (29 zł), przysługują aż 4 Karty Abonamentowe. Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu i nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Czytelnikowi, który kupi kwartalny dostęp (87 zł), przysługuje aż 12 Kart Abonamentowych.

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony lub wykupić abonament.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Już dziś życzymy powodzenia podczas losowań!

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.