Zboczeniec obnażał się w pobliżu kościoła Dominikanów w Rzeszowie

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Holod / Polska Press
Waldemar Trawka

Zboczeniec obnażał się w pobliżu kościoła Dominikanów w Rzeszowie

Waldemar Trawka

Od prezentowania kobietom swych „wdzięków” nie odstraszył go nawet mróz. O ekshibicjoniście zrobiło się głośno na jednym z facebookowych forów skupiających mamy z Rzeszowa.

O ekshibicjoniście zrobiło się głośno na jednym z facebookowych forów skupiających mamy z Rzeszowa.

„W poniedziałek szłam ścieżką obok kościoła między ul. Domikańską a al. Powstańców Warszawskich, a tu nagle na wprost mnie pojawia się facet z opuszczonymi spodniami, klejnotami na wierzchu i uśmiecha się błogo. Szybko odeszłam i na szczęście nie poszedł za mną” - opisywała obrazowo zajście jedna z nich. - „Mam nadzieję , że ten zbok nie grasuje koło szkół. Wprawdzie teraz ferie, ale niebawem dzieci znów pójdą na lekcje”.

Z dyskusji na forum wynikało, że ten sam (lub inny) ekshibicjonista bywał widziany dość często także w rejonie pobliskich budynków Politechniki Rzeszowskiej. Co na to policja?

- Nie mieliśmy z tamtego rejonu zgłoszeń o takim charakterze. Uczulimy na tę sytuację policjantów patrolujących tamte rewiry. Zachęcamy też, żeby o każdym takim incydencie natychmiast informować policję - mówi kom. Adam Szeląg z rzeszowskiej KMP.

Waldemar Trawka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.