Rajmund Wełnic

Zmiana sterników w szkołach średnich w Szczecinku

Edyta Wojnicz pozostaje dyrektorem ZS nr 1 im. KEN, pani dyrektor jest także radną miejską Fot. Rajmund Wełnic Edyta Wojnicz pozostaje dyrektorem ZS nr 1 im. KEN, pani dyrektor jest także radną miejską
Rajmund Wełnic

Seria konkursów na dyrektorów szkół średnich, podległych szczecineckiemu starostwu: nowych szefów wybierano w aż pięciu placówkach.

Dotychczasowi dyrektorzy pozostają w Zespole Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku (Edyta Wojnicz), czyli popularnym „ekonomiku” i Zespole Szkół nr 2 im. księcia Warcisława IV (Robert Jasek).

Komisja konkursowa miała łatwy wybór, bo nie było kontrkandydatów.

Ostra rywalizacja tylko w dawnym „mechaniku”

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.