Znowu kradną tory? Tym razem elementy starych linii kolejowych znikają w okolicach Gubina, na wysokości Pleśna. Ktoś tego pilnuje?

Czytaj dalej
Fot. Zdjęcie Czytelnika
Łukasz Koleśnik

Znowu kradną tory? Tym razem elementy starych linii kolejowych znikają w okolicach Gubina, na wysokości Pleśna. Ktoś tego pilnuje?

Łukasz Koleśnik

Otrzymaliśmy wiadomość od Czytelnika z okolic Gubina, który zwrócił nam uwagę na kradzież elementów starych linii kolejowych w mieście i okolicy. - Ten proceder cały czas trwa - zaznacza pan Roman. - Stare tory każdego dnia znikają. Nikt tego nie pilnuje?

Pan Roman zgłosił się do nas już dwa lata temu. Wtedy zwrócił uwagę na kradzież torów z linii kolejowej, która biegnie przez ulicę Śląską w Gubinie.

- Często tam biegam i zauważyłem, że musi tam często dochodzić do kradzieży torów, ponieważ z każdym tygodniem było ich coraz mniej.

Nasz rozmówca mówił, że nie wyglądało to na prace rozbiórkowe właściciela. - Nie widać, aby jakiekolwiek prace były tam przeprowadzane w ciągu dnia. Działalność za to jest na skalę wręcz przemysłową. Jednak elementy znikają w nocy. Gdyby to była legalna rozbiórka, to chyba przeprowadzaliby ją w dzień, prawda? - stwierdza pan Roman.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.